Royal Keyboard

Royal Keyboard 1.4

Nowy temat królewski klawiatury wyposażone miecze, tarcze i korony.

Nowy temat królewski klawiatury wyposażone miecze, tarcze i korony.

• Temat ten wykorzystuje GO Keyboard, więc jeśli nie masz go zainstalowanego, zostaniesz przekierowany do strony pobierania!

• LOW BATTERY / OpenGL Technologia!

• Niesamowite screeny HD doliczone pozwoli Ci zobaczyć, jak dobry ten temat wygląda na ekranie!

• 48 różne tłumaczenia!

Poświęć trochę czasu, aby oceniać i komentować po zainstalowaniu, Twoja opinia pomoże nam udoskonalić naszą pracę! I nie wahaj się skontaktować z nami pod tmestudio1@gmail.com wszelkie sugestie lub pytania, które masz!

Temat ten wykorzystuje darmowe czcionki, które można znaleźć na: 1001fonts.com/blackchancery-font.html#more i elementów graficznych z all-silhouettes.com/heraldic-vector-clipart/ i all-silhouettes.com/vector-royal- korony / i brusheezy.com/patterns/17106-royal-crown-pattern

Aby wspierać dalszy rozwój wysokiej jakości skórek, to aplikacja może wyświetlić kilka reklam, które nie kolidują z app funkcjonalności.

- Aby zainstalować, wystarczy postępować zgodnie z 3 etapów: otwarte po pobraniu, naciśnij przycisk "Ustaw jako aktywny Theme" i wybierz temat z poniższej stronie!

- Niesamowite screeny HD doliczone pokaże Ci, jak wielki jest ten motyw będzie wyglądać na klawiaturze telefonu!

- Temat ten wykorzystuje GO Keyboard, więc jeśli nie masz go zainstalowanego, zostaniesz przekierowany do strony pobierania!

- Menu na ten temat pochodzą z tłumaczeniami 48 języków!

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na android

Więcej
Royal Keyboard

Download

Royal Keyboard 1.4

Opinie użytkowników o Royal Keyboard

Sponsorowany×